Prejsť na obsah

Jubilejný Sviatok futbalu je odštartovaný!

PREHRAŤ VIDEO

O McDonald’s Cupe

Legendárny futbalový turnaj je určený pre 1.- 4. ročník ZŠ, futbalisti a futbalistky musia splniť dve podmienky súčasne: ročník narodenia 1.9.2013 - 31.12.2017 aj ročník školskej dochádzky.

Zistiť viac

Registrácia do turnaja

Oslávme štvrťstoročie Sviatku futbalu spoločne s legendárnym McDonald’s Cupom! Všetky základné školy sa môžu zaregistrovať do jubilejného 25. ročníka McDonald’s Cupu do 15. októbra 2023.

Registrovať školu

Novinky zo sveta McDonald’s Cupu

Pred pár dňami sa skončila registrácia do 25. ročníka McDonald’s Cup. Prekonali sme historický rekord v počte prihlásených škôl, a v jubilejnom ročníku Sviatku futbalu si zahrá viac ako polovica základných škôl z celého Slovenska. Ďalšou skvelou správou je, že už sme začali hrať školské kolá a na trávniky postupne vybiehajú futbalisti a futbalistky. Futbalové … Continued

Každá základná škola, ktorá registrovala svoj školský futbalový tím do jubilejného Sviatku futbalu, 25. ročníka McDonald’s Cup sa automaticky zapojila do súťaže o 4 x 2500 eur. A my dnes poznáme výhercov! 2 500 eur pre školu získali: ZŠ Sv. Vincenta Nám. A. Hlinku 22, Ružomberok ZŠ Školská 286, Vojčice ZŠ s MŠ Záhumnie24, Brehy … Continued

Prvýkrát v histórií je do McDonald’s Cupu prihlásených 1 132 škôl. Prekonali sme tak minuloročný rekord 1 010 zaregistrovaných škôl. McDonald’s Cup je najväčšou futbalovou súťažou pre deti na I. stupni základných škôl na Slovensku. Registrácia trvala od 6. 9. 2023 do 15. 10. 2023, teda presne 40 dní.  Každá základná škola, ktorá prihlásila svoj školský futbalový … Continued

Harmonogram turnaja

1

Registrácia školských tímov

2

Školské kolá

3

Okresné a regionálne kolá

4

Krajské kolá

5

Veľké finále

Patróni, ambasádori a influenceri

Lucia Ondrušová

Rekordérka v počte štartov za slovenskú reprezentáciu. Pôsobila v švajčiarskej, českej, talianskej a nemeckej lige. Nastupovala za kluby Sparta Praha, AGSM Verona či 1. FC Kolín. Minulý rok oficiálne ukončila svoju úspešnú kariéru. V súčasnosti sa venuje trénerstvu vo svojej akadémii Luja Football Academy.

Lukáš Haraslín

Krídelník AC Sparta Praha a hráč slovenskej A reprezentácie, Lukáš Haraslín, bude v jubilejnom 25. ročníku Sviatku futbalu držať nad McDonald's Cupom patronát spolu s Luckou Ondrušovou.

Mária Korenčiová

Brankárka talianskeho klubu Como Women a brankárka slovenskej Reprezentácie ŽENY „A“. To je Majka Korenčiová, ambasádorka 25. ročníka McDonald's Cup. Súčasťou nášho legendárneho futbalového turnaja je už tretí ročník, čomu sa veľmi tešíme.

Róbert Boženík

Hviezda portugalského klubu Boavista FC a slovenskej A reprezentácie, Róbert Boženík sa stal patrónom McDonald's Cupu hneď po Marekovi Hamšíkovi. Tento rok bude malých futbalistov a futbalistky podporovať z funkcie ambasádora jubilejného Sviatku futbalu.

Kopačkovo

Známy slovenský tvorca futbalovej komunity na sociálnych sieťach, Kopačkovo, sa stal súčasťou McDonald's Cupu už minulý rok. V jubilejnom Sviatku futbalu, 25. ročníku McDonald's Cup sa s ním stretneš na krajských kolách a na veľkom finále.

Smilo

Smila si na sociálnych sieťach už určite videl. Futbal je jeho srdcovka a venuje sa mu aj vo svojich videách. Rovnako ako Kopačkovo, aj Smilo sa stal súčasťou McDonald's Cupu už počas 24. ročníka a pokračuje s nami aj ďalej. Zakopať si s ním budeš môcť počas celých osláv Sviatku futbalu.

Peter Hersty Herstek

Profesionálny futbalový freestyler a futbalový tréner Peťo Herstek rovnako patrí do rodiny McDonald's Cupu. Svoje triky s loptou ti predvedie nielen na sociálnych sieťach, ale aj na krajských kolách či finále Sviatku futbalu.

Partneri turnaja

GENERÁLNY PARTNER

ODBORNÝ GARANT

VYHLASOVATELIA A SPOLUORGANIZÁTORI

HLAVNÝ ŠPORTOVÝ PARTNER

PARTNERI

MEDIÁLNI PARTNERI

Sleduj atmosféru turnaja na Instagrame