Prejsť na obsah

Zapoj svoju školu

Všeobecné informácie

Do legendárneho futbalového turnaja McDonald’s Cup sa môžu zapojiť žiačky a žiaci I. stupňa základných škôl podľa nastavených propozícií v danom ročníku. Detské futbalové tímy do každého ročníka prihlasujú učitelia, tí zodpovedajú za registráciu družstva na webových stránkach a vytvorenie profilu každého detského futbalového tímu.

Za jednu triedu je možné zostaviť aj dve družstvá, alebo dokonca aj viac družstiev. Futbalové tímy sa postupne kvalifikujú z vlastných školských kôl, ďalej postupujú cez kvalifikačné a regionálne kolá do okresných kôl. Víťazi okresov a regiónov sa stretnú v ôsmich krajských kolách.

Vyvrcholením príslušného ročníka McDonald‘s Cupu býva Finále – Majstrovstvá Slovenska žiakov a žiačok, kde sa rozhoduje o absolútnom víťazovi turnaja.

Zostavte futbalové družstvo

Zostavte svoj futbalový tím zo žiakov a žiačok I. stupňa základnej školy. Motivujte deti k športovaniu.

Zaregistrujte školu

Založte ihneď po vyhlásení turnaja profil svojho tímu a následne registrujte svoju školu do aktuálneho ročníka McDonald’s Cupu. Je to jednoduché a zvládnete to za pár minút.

Hrajte a športujte

Poctivo s vašimi družstvami trénujte, užívajte si hru a prebojujte sa až do finále! Veľa gólov a veľa šťastia!

Hrajú nás tisíce, víťazíme všetci!

Do legendárneho žiackeho futbalového turnaja McDonald’s Cup sa môžu zapojiť dievčatá a chlapci z 1. stupňa základných škôl podľa nastavených propozícií k danému ročníku. Deti do každého ročníka prihlasujú učitelia, ktorí zodpovedajú za registráciu družstva na týchto webových stránkach a vytvorenie profilu každého detského futbalového tímu.

Aktuálny počet zapojených škôl z celého Slovenska

Pozri sa, koľko žiakov súťaží v tvojom kraji

1007

základných škol

170

žiakov a žiačiek

Harmonogram turnaja

1

Registrácia školských tímov

04. 09. 2023 - 15. 10. 2023

2

Školské kolá

16. 10. 2023 - 14. 03. 2024

3

Okresné a regionálne kolá

15. 03. 2024 - 30. 04. 2024

4

Krajské kolá

06. 05. 2024 - 16. 05. 2024

5

Veľké finále

28. - 29. 05. 2024

Zapoj aj svoju školu !

Mechanizmus turnaja je jednoduchý - jednotlivé futbalové družstvá sa postupne kvalifikujú od vlastných školských a kvalifikačných kôl, ďalej postupujú do okresných a regionálnych kôl. Víťazi okresov a regiónov sa stretnú v ôsmich krajských kolách. Vyvrcholením príslušného ročníka McDonald's Cupu je Finále – Majstrovstvá Slovenska.

Registrovať školu

Sleduj atmosféru turnaja na Instagrame