Prejsť na obsah
Novinky

Majstri Slovenska z Trenčína dnes v Teleráne na Markíze

Dnes boli víťazní chlapci a dievčatá z Finále – Majstrovstiev Slovenska 21. ročníka McDonald´s Cupu  hosťami Telerána v TV Markíza v Záhorskej Bystrici.

Zuzka Svobodová, riaditeľka PR a komunikácie McDonald´s pre ČR a SR porozprávala o turnaji aj o Hlavnej cene, ktorú  šikovní hráči získali – jesenný výlet na futbalový zápas španielskej ligy.  Spolu s trénerom Trenčanov Michalom Verešom predstavili chlapcov  a dievčatá zo ZŠ Novomeského z Trenčína.

Fotogaléria

Podobné novinky

HISTORICKÝ REKORD McDonald’s Cup! DO 24. ROČNÍKA JE PRIHLÁSENÝCH VIAC AKO 1 000 ZÁKLADNÝCH ŠKÔL! O titul Majstra Slovenska má šancu zabojovať 1 009 škôl z celého Slovenska. Nový ročník McDonald’s Cup so sebou prináša historický rekord v počte zaregistrovaných základných škôl. Víťazov legendárnej futbalovej súťaže spoznáme v júni na celoslovenskom finále.

Chceš získať športový balíček 🎁 Puma? Neváhaj a trénuj 💪🎄 aj cez Vianoce s McDonald’s Cupom! A troch z vás odmeníme. 🤩 Stačí ak mcdonaldscupsk tagneš vo svojom poste, reelsku či storke na svojom Instagrame, v ktorom nám ukážeš, ako trénuješ ⚽️💪 počas svojich vianočných🎄🎁 prázdnin a hodíš nám follow na mcdonaldscupsk ❗️ Chceš byť … Continued

Zážitky na celý život, tisíce športujúcich detí, stovky odohratých zápasov a, samozrejme, radosť z pohybu.  Aj o tom je McDonald’s Cup. Legendárny futbalový turnaj pre žiakov a žiačky I. stupňa základných škôl bol zahájený začiatkom školského roka. Registrácia do 24. ročníka je predĺžená do 31. 10. 2022 a prebieha na webe McDonald’s Cupu a na stránke školského športu. Registráciou sa … Continued