Prejsť na obsah
Novinky

MAREK HAMŠÍK

Patrón turnaja McDonald´s Cup Marek Hamšík sa už teší na krajské kolá, ktoré začíname hrať od stredy 9. 5. 2018. Tu si môžete pozrieť odkaz od Mareka.

Prvé družstvá si zmerajú sily v Bratislave, na štadióne FC ŠKP Dúbravka. Ostatné dátumy a ihriská nájdete v kapitole  Propozície – Harmonogram turnaja a rozkliknite Krajské kolá.

Príďte  fandiť a podporiť šikovných hráčov a hráčky jubilejného 20. ročníka. Tešíme sa na vás 🙂

Podobné novinky

HISTORICKÝ REKORD McDonald’s Cup! DO 24. ROČNÍKA JE PRIHLÁSENÝCH VIAC AKO 1 000 ZÁKLADNÝCH ŠKÔL! O titul Majstra Slovenska má šancu zabojovať 1 009 škôl z celého Slovenska. Nový ročník McDonald’s Cup so sebou prináša historický rekord v počte zaregistrovaných základných škôl. Víťazov legendárnej futbalovej súťaže spoznáme v júni na celoslovenskom finále.

Chceš získať športový balíček 🎁 Puma? Neváhaj a trénuj 💪🎄 aj cez Vianoce s McDonald’s Cupom! A troch z vás odmeníme. 🤩 Stačí ak mcdonaldscupsk tagneš vo svojom poste, reelsku či storke na svojom Instagrame, v ktorom nám ukážeš, ako trénuješ ⚽️💪 počas svojich vianočných🎄🎁 prázdnin a hodíš nám follow na mcdonaldscupsk ❗️ Chceš byť … Continued

Zážitky na celý život, tisíce športujúcich detí, stovky odohratých zápasov a, samozrejme, radosť z pohybu.  Aj o tom je McDonald’s Cup. Legendárny futbalový turnaj pre žiakov a žiačky I. stupňa základných škôl bol zahájený začiatkom školského roka. Registrácia do 24. ročníka je predĺžená do 31. 10. 2022 a prebieha na webe McDonald’s Cupu a na stránke školského športu. Registráciou sa … Continued