Prejsť na obsah
Novinky

Medzi partnerov McDonald´s Cupu pribudla aj sieť hračkarstiev TOYETO

22. ročník turnaja získla aj nových partnerov turnaja, jedným z nich je sieť výberových hračkárstiev TOYETO. Veríme, že aj naši malí futbalisti si medzi produktami nájdu to svoje, veľa zaujímavých logiských hier či hlavolamov, knižky, aj pomôcky do školy. 

Predstavte si hračkárstvo ponúkajúce stovky hračiek, pričom každá jedna z nich je špeciálne vybratá s ohľadom na jej pôvod, spôsob výroby a hodnotu, ktorú ďalej odovzdáva. Presne takým hračkárstvom je TOYETO, ktoré na Slovensko prináša svetovú hračkársku špičku. 

Hračkárstvo TOYETO, ktoré dnes nájdete už v desiatich kamenných predajniach, vedie iba 24-ročný Dominik Rusňák. Do segmentu hračiek ho priviedol vlastný projekt: séria šiestich interaktívnych kníh Piqipi. ,,Keď sa nám po skúsenostiach zo svetových veľtrhov v Nemecku, Anglicku či Amerike naskytla príležitosť rozšíriť hračkárske portfólio a vstúpiť aj do retailového biznisu, nezaváhali sme, a tak od 1. júla 2018 píšeme príbeh TOYETO,” vysvetľuje začiatky Dominik. 

Vnímavé hračky, ktorých kompletné aktivity odkúpili, sa v priebehu roka rebrandovali na TOYETO, ich koncept však zostal zachovaný. Na ich pultoch preto nájdete výhradne hračky, ktoré sú edukatívne, bezpečné, vyrábajú sa ekologicky a pochádzajú od overených výrobcov. ,,S každým z výrobcov sa poznáme osobne, vo väčšine prípadov sme aj sami navštívili závody, kde sa hračky vyrábajú. Vieme sa tak zaručiť za ich kvalitu a férové podmienky ich vzniku,” objasňuje. 

Sieť výberových hračkárstiev TOYETO zákazníkom ponúka kvalitné ekologické hračky, no to nie je to jediné, v čom sú výnimoční. Deťom totiž predstavujú iný koncept hrania v podobe podnetných a zaujímavých hračiek, ktoré rozvíjajú detský potenciál, zvedavosť a fantáziu. V porovnaní s ostatnými sieťami hračkárstiev idú trochu inou cestou. TOYETO je alternatíva pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o vnímavé hračky, hľadajú niečo kvalitnejšie, lepšie, trvácnejšie. 

 Z tohto dôvodu u nich nenájdete tzv. licencované hračky, ktoré môžete poznať z reklám či seriálov a televíznych programov. Slepo tiež nenasledujú módne trendy v oblasti hračiek. To, čo by sa mohlo zdať ako nevýhoda však obracajú na svoj tromf: ,,Keďže ponúkame hračky, ktoré možno rodičia nepoznajú, musíme byť osobnejší. Náš vyškolený personál porozpráva rodičom a deťom o hračke, ktorú si vybrali. Dieťa hračku rozbalí, rodič sa s ním hrá, trávia tak spolu viac času, a to je jedna z ďalších pridaných hodnôt, ktorú vytvárame,” prezrádza Dominik Rusňák. Jedným dychom dodáva, že kvalita hračiek, ktorú TOYETO ponúka, sa nemusí automaticky spájať s vysokými cenami. Hračkárstvo je cenovo dostupné naozaj každému, priemerný nákup sa tu pohybuje medzi 15 až 20 eurami. Nájdete tam však aj drahšie hračkárske “chuťovky”.  

 Sieť hračkárstiev TOYETO okrem e-shopu www.toyeto.sk aktuálne zahŕňa 10 kamenných predajní, ktoré nájdete v šiestich mestách po celom Slovensku. Vďaka záujmu o ich tovar už teraz plánujú expanziu do ďalších väčších miest.  V každej z predajní sa okrem množstva krásnych hračiek môžete tešiť na profesionálne vyškolený personál, ktorý zákazníkom poradí a skonzultuje s nimi všetko súvisiace so svetom hračiek.

Podobné novinky

Pred pár dňami sa skončila registrácia do 25. ročníka McDonald’s Cup. Prekonali sme historický rekord v počte prihlásených škôl, a v jubilejnom ročníku Sviatku futbalu si zahrá viac ako polovica základných škôl z celého Slovenska. Ďalšou skvelou správou je, že už sme začali hrať školské kolá a na trávniky postupne vybiehajú futbalisti a futbalistky. Futbalové … Continued

Každá základná škola, ktorá registrovala svoj školský futbalový tím do jubilejného Sviatku futbalu, 25. ročníka McDonald’s Cup sa automaticky zapojila do súťaže o 4 x 2500 eur. A my dnes poznáme výhercov! 2 500 eur pre školu získali: ZŠ Sv. Vincenta Nám. A. Hlinku 22, Ružomberok ZŠ Školská 286, Vojčice ZŠ s MŠ Záhumnie24, Brehy … Continued

Prvýkrát v histórií je do McDonald’s Cupu prihlásených 1 132 škôl. Prekonali sme tak minuloročný rekord 1 010 zaregistrovaných škôl. McDonald’s Cup je najväčšou futbalovou súťažou pre deti na I. stupni základných škôl na Slovensku. Registrácia trvala od 6. 9. 2023 do 15. 10. 2023, teda presne 40 dní.  Každá základná škola, ktorá prihlásila svoj školský futbalový … Continued

Sleduj atmosféru turnaja na Instagrame