Prejsť na obsah
Novinky

Medzi partnerov McDonald´s Cupu pribudla aj sieť hračkarstiev TOYETO

22. ročník turnaja získla aj nových partnerov turnaja, jedným z nich je sieť výberových hračkárstiev TOYETO. Veríme, že aj naši malí futbalisti si medzi produktami nájdu to svoje, veľa zaujímavých logiských hier či hlavolamov, knižky, aj pomôcky do školy. 

Predstavte si hračkárstvo ponúkajúce stovky hračiek, pričom každá jedna z nich je špeciálne vybratá s ohľadom na jej pôvod, spôsob výroby a hodnotu, ktorú ďalej odovzdáva. Presne takým hračkárstvom je TOYETO, ktoré na Slovensko prináša svetovú hračkársku špičku. 

Hračkárstvo TOYETO, ktoré dnes nájdete už v desiatich kamenných predajniach, vedie iba 24-ročný Dominik Rusňák. Do segmentu hračiek ho priviedol vlastný projekt: séria šiestich interaktívnych kníh Piqipi. ,,Keď sa nám po skúsenostiach zo svetových veľtrhov v Nemecku, Anglicku či Amerike naskytla príležitosť rozšíriť hračkárske portfólio a vstúpiť aj do retailového biznisu, nezaváhali sme, a tak od 1. júla 2018 píšeme príbeh TOYETO,” vysvetľuje začiatky Dominik. 

Vnímavé hračky, ktorých kompletné aktivity odkúpili, sa v priebehu roka rebrandovali na TOYETO, ich koncept však zostal zachovaný. Na ich pultoch preto nájdete výhradne hračky, ktoré sú edukatívne, bezpečné, vyrábajú sa ekologicky a pochádzajú od overených výrobcov. ,,S každým z výrobcov sa poznáme osobne, vo väčšine prípadov sme aj sami navštívili závody, kde sa hračky vyrábajú. Vieme sa tak zaručiť za ich kvalitu a férové podmienky ich vzniku,” objasňuje. 

Sieť výberových hračkárstiev TOYETO zákazníkom ponúka kvalitné ekologické hračky, no to nie je to jediné, v čom sú výnimoční. Deťom totiž predstavujú iný koncept hrania v podobe podnetných a zaujímavých hračiek, ktoré rozvíjajú detský potenciál, zvedavosť a fantáziu. V porovnaní s ostatnými sieťami hračkárstiev idú trochu inou cestou. TOYETO je alternatíva pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o vnímavé hračky, hľadajú niečo kvalitnejšie, lepšie, trvácnejšie. 

 Z tohto dôvodu u nich nenájdete tzv. licencované hračky, ktoré môžete poznať z reklám či seriálov a televíznych programov. Slepo tiež nenasledujú módne trendy v oblasti hračiek. To, čo by sa mohlo zdať ako nevýhoda však obracajú na svoj tromf: ,,Keďže ponúkame hračky, ktoré možno rodičia nepoznajú, musíme byť osobnejší. Náš vyškolený personál porozpráva rodičom a deťom o hračke, ktorú si vybrali. Dieťa hračku rozbalí, rodič sa s ním hrá, trávia tak spolu viac času, a to je jedna z ďalších pridaných hodnôt, ktorú vytvárame,” prezrádza Dominik Rusňák. Jedným dychom dodáva, že kvalita hračiek, ktorú TOYETO ponúka, sa nemusí automaticky spájať s vysokými cenami. Hračkárstvo je cenovo dostupné naozaj každému, priemerný nákup sa tu pohybuje medzi 15 až 20 eurami. Nájdete tam však aj drahšie hračkárske “chuťovky”.  

 Sieť hračkárstiev TOYETO okrem e-shopu www.toyeto.sk aktuálne zahŕňa 10 kamenných predajní, ktoré nájdete v šiestich mestách po celom Slovensku. Vďaka záujmu o ich tovar už teraz plánujú expanziu do ďalších väčších miest.  V každej z predajní sa okrem množstva krásnych hračiek môžete tešiť na profesionálne vyškolený personál, ktorý zákazníkom poradí a skonzultuje s nimi všetko súvisiace so svetom hračiek.

Podobné novinky

Veľký sviatok školského  futbalu sa blíži. Štadión Antona Malatinského v Trnave privíta osem najlepších tímov z celého Slovenska, ktoré sa stretnú na finále jubilejného 25. ročníka McDonald’s Cupu. Majstrovstvá Slovenska chlapcov a dievčat prvého stupňa základných škôl sa konajú 28. a 29. mája. Postup do veľkolepého finále si vybojovali víťazi krajských kôl, ktoré sa konali … Continued

Dunajská Lužná Keď poviete futbalový turnaj detí, väčšine fanúšikov sa vybaví McDonald’s Cup. Najväčšie športové podujatie svojho druhu na Slovensku. Za 25 rokov si tento legendárny turnaj zahralo viac ako 250-tisíc chlapcov a dievčat, ktorí vytvorili 36-tisíc tímov. Priam neuveriteľné čísla! Na organizácii sa za štvrťstoročie podieľalo viac ako 100-tisíc organizátorov, ktorí tento raz pripravili … Continued

Jaslovské Bohunice Keď poviete futbalový turnaj detí, väčšine fanúšikov sa vybaví McDonald’s Cup. Najväčšie športové podujatie svojho druhu na Slovensku. Za 25 rokov si tento legendárny turnaj zahralo viac ako 250-tisíc chlapcov a dievčat, ktorí vytvorili 36-tisíc tímov. Priam neuveriteľné čísla! Na organizácii sa za štvrťstoročie podieľalo viac ako 100-tisíc organizátorov, ktorí tento raz pripravili … Continued

Sleduj atmosféru turnaja na Instagrame