Prejsť na obsah
Novinky

Medzi partnerov McDonald´s Cupu pribudla aj sieť hračkarstiev TOYETO

22. ročník turnaja získla aj nových partnerov turnaja, jedným z nich je sieť výberových hračkárstiev TOYETO. Veríme, že aj naši malí futbalisti si medzi produktami nájdu to svoje, veľa zaujímavých logiských hier či hlavolamov, knižky, aj pomôcky do školy. 

Predstavte si hračkárstvo ponúkajúce stovky hračiek, pričom každá jedna z nich je špeciálne vybratá s ohľadom na jej pôvod, spôsob výroby a hodnotu, ktorú ďalej odovzdáva. Presne takým hračkárstvom je TOYETO, ktoré na Slovensko prináša svetovú hračkársku špičku. 

Hračkárstvo TOYETO, ktoré dnes nájdete už v desiatich kamenných predajniach, vedie iba 24-ročný Dominik Rusňák. Do segmentu hračiek ho priviedol vlastný projekt: séria šiestich interaktívnych kníh Piqipi. ,,Keď sa nám po skúsenostiach zo svetových veľtrhov v Nemecku, Anglicku či Amerike naskytla príležitosť rozšíriť hračkárske portfólio a vstúpiť aj do retailového biznisu, nezaváhali sme, a tak od 1. júla 2018 píšeme príbeh TOYETO,” vysvetľuje začiatky Dominik. 

Vnímavé hračky, ktorých kompletné aktivity odkúpili, sa v priebehu roka rebrandovali na TOYETO, ich koncept však zostal zachovaný. Na ich pultoch preto nájdete výhradne hračky, ktoré sú edukatívne, bezpečné, vyrábajú sa ekologicky a pochádzajú od overených výrobcov. ,,S každým z výrobcov sa poznáme osobne, vo väčšine prípadov sme aj sami navštívili závody, kde sa hračky vyrábajú. Vieme sa tak zaručiť za ich kvalitu a férové podmienky ich vzniku,” objasňuje. 

Sieť výberových hračkárstiev TOYETO zákazníkom ponúka kvalitné ekologické hračky, no to nie je to jediné, v čom sú výnimoční. Deťom totiž predstavujú iný koncept hrania v podobe podnetných a zaujímavých hračiek, ktoré rozvíjajú detský potenciál, zvedavosť a fantáziu. V porovnaní s ostatnými sieťami hračkárstiev idú trochu inou cestou. TOYETO je alternatíva pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o vnímavé hračky, hľadajú niečo kvalitnejšie, lepšie, trvácnejšie. 

 Z tohto dôvodu u nich nenájdete tzv. licencované hračky, ktoré môžete poznať z reklám či seriálov a televíznych programov. Slepo tiež nenasledujú módne trendy v oblasti hračiek. To, čo by sa mohlo zdať ako nevýhoda však obracajú na svoj tromf: ,,Keďže ponúkame hračky, ktoré možno rodičia nepoznajú, musíme byť osobnejší. Náš vyškolený personál porozpráva rodičom a deťom o hračke, ktorú si vybrali. Dieťa hračku rozbalí, rodič sa s ním hrá, trávia tak spolu viac času, a to je jedna z ďalších pridaných hodnôt, ktorú vytvárame,” prezrádza Dominik Rusňák. Jedným dychom dodáva, že kvalita hračiek, ktorú TOYETO ponúka, sa nemusí automaticky spájať s vysokými cenami. Hračkárstvo je cenovo dostupné naozaj každému, priemerný nákup sa tu pohybuje medzi 15 až 20 eurami. Nájdete tam však aj drahšie hračkárske “chuťovky”.  

 Sieť hračkárstiev TOYETO okrem e-shopu www.toyeto.sk aktuálne zahŕňa 10 kamenných predajní, ktoré nájdete v šiestich mestách po celom Slovensku. Vďaka záujmu o ich tovar už teraz plánujú expanziu do ďalších väčších miest.  V každej z predajní sa okrem množstva krásnych hračiek môžete tešiť na profesionálne vyškolený personál, ktorý zákazníkom poradí a skonzultuje s nimi všetko súvisiace so svetom hračiek.

Podobné novinky

Do turnaja sa zapojila každá druhá škola Slovenska. Z víťazstva sa teší Senec. Ligový areál, skandovanie divákov a bubnová šou na tribúnach. Legendárny futbalový turnaj pre žiakov prvého stupňa základných škôl McDonald’s Cup priniesol skvelé momenty. Do 24. ročníka turnaja sa zapojilo 1 010 základných škôl, čo je nový rekord.„Prihlásila sa každá druhá základná škola … Continued

Malí futbalisti zabojujú o titul Majstra Slovenska a atraktívnu odmenu. Znie to neskutočne, ale áno. Už takmer štvrťstoročie sa od východu po západ hrá turnaj, ktorý rozhýbe deti zo základných škôl z celej krajiny. McDonald’s Cup nie je len o futbalových zápoleniach, ale aj o radosti z hry, emóciách a nových priateľstvách. Celoročný turnaj spoznal v máji krajských … Continued

Už o pár dní sa na trávniku Národného tréningového centra SFZ v Poprade stretne osem školských tímov vo veľkom finále 24. ročníka McDonald’s Cupu, kde sa bude bojovať o titul majstra Slovenska. Turnaj v tomto školskom roku spojil desaťtisíc detských futbalistov a futbalistky, stovky trénerov a opäť naplnil športoviská na celom Slovensku. Do 24. ročníka sa zapojilo … Continued