Prejsť na obsah
Novinky

ONLINE MÍTING ORGANIZAČNÉHO ŠTÁBU 24. ROČNÍKA McDONALD’S CUP

Online porada organizátorov a partnerov 24. ročníka McDonald’s Cup – legendárneho futbalového turnaja žiakov a žiačok ZŠ.

Počas online mítingu sa dozviete všetky potrebné organizačné informácie dôležité pre prípravu a realizáciu okresných a krajských kôl turnaja, ako aj celoslovenského finále.

Spíkri:

• Pavol Smutný, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

• Zuzana Tomášeková, Národné športové centrum

• Lucia Poláčeková, McDonald’s Slovakia

• Cyril Janoško, Koordinátor grassroots futbalu, Slovenský futbalový zväz

• Šimon Kučera, Hlavný koordinátor McDonald’s Cup

• Ľubomír Čamek, Koordinátor okresných a krajských kôl McDonald’s Cup

Vaše otázky alebo dotazy nám môžete poslať mailom na kucera.simon@1stclass.sk, camek.lubomir@1stclass.sk a cyril.janosko@futbalsfz.sk.

Podobné novinky

Vyspovedali sme patrónku 24. ročníka a brankárku FC Como Women, Máriu Korenčiovú. Prečítajte si, prečo je podľa Majky dobré aktívne športovať či ako sa pripravuje na zápas. Ako sa čo najlepšie pripraviť na zápas? Každý má svoje postupy a rituály. Niekto je rád sám, počúva hudbu a sústredí sa na zápas. Iný sa rád rozpráva … Continued

Šport je dôležitou súčasťou života každého z nás. Pomáha predchádzať zdravotným problémom a viesť zdravý životný štýl. Je však dôležité budovať pozitívny vzťah k športu už od útleho veku detí a vybudovať v nich návyk. O tom, prečo je šport pre deti dôležitý povedala viac hlavná koordinátorka Školského športu, Zuzana Tomašeková. Prečo je dôležitý šport pre deti? Šport priaznivo formuje detskú … Continued

ŠTARTUJÚ OKRESNÉ KOLÁ 24. ROČNÍKA McDonald’s Cupu! Futbalová sezóna sa začala a s ňou aj Okresné kolá legendárneho futbalového turnaja pre žiakov a žiačky I. stupňa základných škôl na Slovensku. Do 24. ročníka McDonald’s Cupu je zapojených historicky najviac základných škôl od jeho vzniku – viac ako 1 000.